Catering

Organizujesz domówkę, ale nie masz pomysłu na posiłki dla Twoich gości? A może przed Tobą przyjęcie w luźnym stylu lub 18. urodziny i chcesz zaskoczyć znajomych pysznym jedzeniem? Jeśli tak, catering okolicznościowy Swojski Burger z chęcią Cię wyręczy w gotowaniu na imprezę – wystarczy, że sprawdzisz nasze menu i złożysz zamówienie na określoną godzinę, a my dostarczymy Twoje zamówienie pod dowolny adres w Rybniku.

Pyszne burgery na każdą okoliczność

Jedzenie ma ogromne znaczenie w powodzeniu przyjęć - niezależnie od tego, czy to osiemnastka, czy spotkanie ze znajomymi z pracy. Warto wybrać catering na imprezę, który Cię nie zawiedzie. Swojski Burger oferuje zarówno możliwość rezerwacji sali na miejscu, jak i dostawę na wyznaczoną godzinę. Przewidujemy także możliwość dostarczenia zamówień w boxach, którymi łatwo dzielić się ze znajomymi.

Catering okolicznościowy, który oferuje Swojski Burger wyróżnia się także świetną organizacją dostaw, dzięki której planowanie osiemnastek, urodzin i imprez stanie się znacznie łatwiejsze. Nasz specjalny system pakowania i możliwość składania zamówień na konkretną godzinę to gwarancja, że posiłki będą świeże i gorące. Propozycje z naszego menu możesz dostosować do własnych potrzeb.

Idealny catering na imprezę, 18. urodziny i inne wyjątkowe okoliczności

Swojski Burger to wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Rybnika – u nas tradycja łączy się z nowoczesnością. W naszym menu znajdziesz zarówno klasyki, jak i nietypowe połączenia smaków, które dobrze współgrają z chrupiącymi bułkami i kotletem wołowym. Opcje doprawione ostrym sosem i jalapeno, Złoty Krążek z dodatkiem chrupiących krążków cebulowych czy opcja wege sprawiają, że mamy idealne menu na 18. urodziny, catering firmowy lub okolicznościowy.

Niezależnie od tego, czy wybierasz opcję dostawy, czy imprezy w lokalu, każdy posiłek jest przygotowany ze świeżych składników tuż przed jego podaniem. W Swojskim Burgerze nie korzystamy z gotowych półproduktów. Oferujemy również specjalne propozycje spoza menu, jak na przykład urodzinowy tort burgerowy dla solenizantów, którzy od słodyczy wolą smak wołowiny!